netradičné riešenia moderných interiérov
MIESTNOSŤ CENA od - do MIESTNOSŤ CENA od - do
Obývačka
190 - 310;€ Verejný interiér
už nerobíme
Kuchyňa 190 - 310;€ Pre firmy
už nerobíme
Spálňa 170 - 290;€ Doprava ku Vám
individ.-dohoda
Kúpeľňa 110 - 210;€

WC 70 - 120;€

Predsieň, zádverie
100 - 200;€

Detská / študentská izba 170 - 290;€

Pracovňa 170 - 290;€

Nie sme platcami DPH

> Mám záujem o vypracovanie  cenovej ponuky projektu interiéru

 

Čo bude obsahovať Váš projekt interiéru?

Projekt interiéru bude obsahovať kompletnú vizuálnu grafickú časť (návrh + samostatné pohľady na navrhnutý interiér, samostatné pohľady na navrhnuté dizajnové nábytky, farebné varianty a riešenia) a výkresovú časť (výkresy pre elektrikára, stolára, krbára, pokladača, maliara,vodára, sadrokartónistu, murára) potrebnú k realizácií Vášho budúce interiéru.

 

Vizuálna grafická časť

 

Výkresová časť

! Myslite na svoje nové priestory už pred zahájením stavby alebo rekonštrukcie – schematické zakreslenie interiéru v pôdorysných plánoch nemusí byť vždy ideálne. Zmena rozmiestnenia nábytkov a posun priečok v postavenom dome sú už takmer nereálne či už zo stavebného, ergonomického alebo ekonomického hľadiska. S vopred navrhnutým interiérom sa dajú tieto nedostatky odstrániť, presnejšie sa určia miesta prípojok vody, elektriky, plynu a vedenia odpadov. Ideálne je mať vypracovaný projekt interiéru už pred začiatkom stavby alebo rekonštrukcie.

! Váš budúci interiér uvidíte ešte skôr ako sa bude realizovať - vďaka fotorealistickým pohľadom máte možnosť sa vopred uistiť, že Váš interiér presne zodpovedá Vašim predstavám o bývaní, prípadne môžete stále zvážiť všetky svoje potreby a požiadavky na výzorové a funkčné vlastnosti Vášho budúceho interiéru.

! Originálne interiéry - užívajte si navrhnutý dizajnový interiér presne na Vašu mieru. Pochváľte sa priateľom a známym jedinečným riešením svojho bývania.

! Jednoduchšia komunikácia - murárovi, elektrikárovi, obkladačovi, stolárovi - všetkým profesiám sa bude ľahšie realizovať Váš budúci interiér pokiaľ budú vidieť čo, kde a ako majú urobiť.