netradičné riešenia moderných interiérov
?

Akú farbu zvoliť do interiéru? Aký typ nábytku, dverí a schodiska vybrať? Koľko dlažby a obkladu bude potrebných na kúpeľňu? Kam umiestniť svietidlá, vypínače a zásuvky? A ako zladiť všetky prvky interiéru v jeden príjemne pôsobiaci celok?

Pri pohľade na prázdne miestnosti novostavby alebo rekonštrukcie starších priestorov dokážu tieto otázky poriadne potrápiť, predsa len budúce spokojné bývanie je dlhodobá investícia do vlastného života. Naše služby ponúkame v riešení otázok dostupného bývania. Tvoríme interiéry prevažne v modernom minimalistickom štýle a príjemne na človeka pôsobiacich pastelových odtieňoch. Pri práci často využívame prírodné materiály, čím si navrhované priestory dlhodobo zachovávajú modernosť a nadčasovosť.

Členmi tímu Inovacio sú dvaja bytový dizajnéri, absolventi Technickej univerzity vo Zvolene v odbore dizajn nábytku s viacročnou praxou a technik, absolvent Žilinskej univerzity v Žiline. Našim spoločným prepojením jednotlivých profesií pri tvorbe interiéru vytvárame hodnotné prostredie pre život človeka a jeho blízkych.

logo Chooze - tu si môžete zakúpiť niektoré z doplnkov používaných v našich projektoch
logo Dobrý dom - nízkoenergetické a pasívne drevostavby systémom two by four - bývanie s nízkymi nákladmi, časovo nenáročnou výstavbou a dostupnými cenami