Moderné riešenia interiérov

Praktické a účelné bývanie

Nadčasové a dlhodobé riešenia

Najnovšie trendy v bývaní

Cenník

1. VERZIA - rozkreslenie pôdorysu interiéru a nábytkov do presných reálnych rozmerov. Neviete, aká veľká bude kuchynská linka, posteľ, skriňa alebo iný nábytok a či sa Vám zmestia do Vášho interiéru? V cene 39€/miestnosť pripravíme riešenie, ktoré Vám na tieto otázky dostatočne odpovie pre ďalšie Vaše rozhodnutia.

2. VERZIA - kompletný projekt interiéru - súčasťou projektu je rozkreslenie pôdorysu v presných reálnych rozmeroch, následne sa vyhotovia 3D vizualizácie a farebné riešenia. Poslednou etapou je vypracovanie rozmerových výkresov potrebných k realizácii. Výkresy obsahujú zakreslenie elektriny - vypínače, zásuvky, rozmiestenie svietidiel, sadrokartóny, kladačské plány pre kúpeľne s počtom obkladov a dlažieb, výkresy jednotlivých nábytkov. Viac v ukážkach ,,Čo bude obsahovať Váš projekt interiéru?,,


Miestnosť

Obývačka
Kuchyňa
Spálňa
Kúpelňa
WC
Predsieň, zádverie
Detská/študentská izba
Pracovňa
Kancelária
Obchod
Kaviareň
Ostatný interiér
Doprava ku Vám

Cena od - do

190 - 350 €
190 - 350 €
170 - 320 €
140 - 270 €
  70 - 140 €
140 - 250 €
170 - 320 €
170 - 320 €
individuálne
individuálne
individuálne
individuálne
individuálne - dohoda

Nie sme platcami DPH.


3. VERZIA - len 3D vizualizácia bez výkresov - cena je nižšia oproti 2. verzii. Pre presnú cenovú ponuku a podrobnejšie info nás prosím kontaktujte na:

E-mail: projekt@inovacio.sk
Telefón: +421 948 470 710 (Prosíme volať po 10:00)

Čo bude obsahovať Váš projekt interiéru?

Projekt interiéru bude obsahovať kompletnú vizuálnu grafickú časť (návrh + samostatné pohľady na navrhnutý interiér, samostatné pohľady na navrhnuté dizajnové nábytky, farebné varianty a riešenia) a výkresovú časť (výkresy pre elektrikára, stolára, krbára, pokladača, maliara,vodára, sadrokartónistu, murára) potrebnú k realizácií Vášho budúceho interiéru.

Vizuálna grafická časť

Výkresová časť

Myslite na svoje nové priestory už pred zahájením stavby alebo rekonštrukcie

schematické zakreslenie interiéru v pôdorysných plánoch nemusí byť vždy ideálne. Zmena rozmiestnenia nábytkov a posun priečok v postavenom dome sú už takmer nereálne či už zo stavebného, ergonomického alebo ekonomického hľadiska. S vopred navrhnutým interiérom sa dajú tieto nedostatky odstrániť, presnejšie sa určia miesta prípojok vody, elektriky, plynu a vedenia odpadov. Ideálne je mať vypracovaný projekt interiéru už pred začiatkom stavby alebo rekonštrukcie.

Váš budúci interiér uvidíte ešte skôr ako sa bude realizovať

vďaka fotorealistickým pohľadom máte možnosť sa vopred uistiť, že Váš interiér presne zodpovedá Vašim predstavám o bývaní, prípadne môžete stále zvážiť všetky svoje potreby a požiadavky na výzorové a funkčné vlastnosti Vášho budúceho interiéru.

Originálne interiéry

užívajte si navrhnutý dizajnový interiér presne na Vašu mieru. Pochváľte sa priateľom a známym jedinečným riešením svojho bývania.

Jednoduchšia komunikácia

murárovi, elektrikárovi, obkladačovi, stolárovi - všetkým profesiám sa bude ľahšie realizovať Váš budúci interiér pokiaľ budú vidieť čo, kde a ako majú urobiť.